A tradition of quality

AKKORD İNŞAAT Özellikle Otel,Kolej,Hastahane,Konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz,taahhüt ettiğimiz inşaatları standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknolojileri kullanılarak yapmaktadır.

0
TAMAMLANAN PROJELER
0
TAMAMLANAN TADİLATLAR
0
TAMAMLANAN İNŞAATLAR

AKKORD GROUP

Yönetim Kurulu Başkanı

İç Mimar NEMAN ASGARİ

Biz Akkord Grubu olarak tüm çalışmalarımızda gelecek için tasarlanmış teknolojik ve yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Topluma karşı olan sorumluluğumuzu yalnızca inşaat, turizm ve Sanayi projeleriyle değil; eğitim ve çevre konusunda topluma faydalı olmaya çalışan bir Şirketiz. En iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma bilinçli vatandaşlar sayesinde olduğu inancındayız. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer alıyor. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder Saygılarımızı Sunarız.

AKKORD İNŞAAT

AKKORD İnşaat olarak yalnızca Otel, Kolej, Hastahane , Konut  Projeleri üretmekle kalmayarak , Yurtdışı Piyasasına Anahtar Teslim Modern Sera Sistemleri Kurulumu Yapıyoruz.